Stomatolog Estea Wrocław - Nowoczesne Znieczulenia
Konstal

Nowoczesne Znieczulenia

 

Znieczulenie klasyczne lub mikroprocesorowy (elektroniczny) system znieczuleń Quicksleeper

Wizyta w gabinecie Estea jest przyjemna. Zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, używając przy tym najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych preparatów. Naszym pacjentom rekomendujemy zwłaszcza system natychmiastowego znieczulenia Quicksleeper,  który raz na zawsze pozwala wymazać z pamięci efekty uboczne znane z tradycyjnych metod. Oferujemy także znieczulenie klasyczne.

Znieczulenia wykonywane przy pomocy systemu Quicksleeper są zupełnie bezbolesne dla pacjenta i zwiększają komfort pracy lekarza.  

Jak to działa? Mikroprocesor steruje prędkością oraz ciśnieniem, z jakim podawane jest znieczulenie. Są to parametry, które decydują o tym, czy znieczulenie jest bezbolesne, czy też odczuwany jest dyskomfort. Ponadto używana jest specjalna igła, która umożliwia podanie znieczulenia bezpośrednio do kości, co pozwala zapobiec drętwieniu warg i języka. System Quicksleeper umożliwia natychmiastowe znieczulenie od 2 do 6 zębów (w zależności od ilości podanego preparatu) oraz zapewnia bezbolesne leczenie nawet zębów z ostrym i przewlekłym zapaleniem miazgi.

Zabiegi wykonywane przy użyciu systemu Quicksleeper są:

  • komfortowe (zupełnie bezbolesne),
  • skuteczne,
  • nie wywołują odrętwienia tkanek miękkich – języka, policzków, warg,
  • natychmiastowe (nie trzeba czekać aż zacznie działać znieczulenie),
  • umożliwiają leczenie kilku zębów przy podaniu jednego znieczulenia.